Karta stałego pacjenta

Dla naszych lojalnych Pacjentów przygotowaliśmy kartę stałego Pacjenta. Dla osób, które skorzystają z naszych usług za kwotę co najmniej 200 zł oferujemy Kartę Stałego Pacjenta uprawniającą do zniżki 15% na dostępne usługi we wszystkich naszych placówkach oraz na zakupy online na www.polmed.pl.

Karta jest imienna i przypisana jest tylko do jednego Klienta. Zniżka przyznana jest dla właściciela karty. Karta wydawana jest w oddziale Centrum Medycznego POLMED.


Regulamin otrzymania i stosowania Karty Stałego Pacjenta POLMED.

§ 1

Karta Stałego Pacjenta upoważnia jej właściciela do korzystania z 15% zniżki na wszystkie usługi dostępne w Centrach Medycznych POLMED oraz na stronie www.polmed.pl.

Zniżce podlegają tylko i wyłącznie usługi dostępne w Centrach Medycznych POLMED oraz na stronie www.polmed.pl z wyjątkiem usług z zakresu medycyny pracy, medycyny lotniczej, medycyny podróży, medycyny estetycznej. Rabat nie łączy się z innymi zniżkami.

§ 2

Kartę należy okazać każdorazowo przed rejestracją w Centrum Medycznym POLMED. Dokonując zakupów na www.polmed.pl na kwotę powyżej 200 pln Pacjent zgłasza się po odbiór Karty Stałego Pacjenta POLMED do wybranego Centrum Medycznego. Po otrzymaniu Karty należy założyć konto na www.polmed.pl, następnie zalogować się do Panelu Klienta POLMED oraz przejść do zakładki Karta Stałego Klienta, w lewym menu oraz przy kolejnych zakupach wprowadzić kod promocyjny z karty.

§ 3

Do otrzymania Karty Stałego Pacjenta upoważniona jest osoba pełnoletnia, która odpłatnie korzysta z usług POLMED. Karta może zostać wydana pacjentowi jeżeli jednorazowo wartość badań przekroczy 200,00 zł. Karta nie przysługuje Pacjentom abonamentowym.

§ 4

Karta uszkodzona nie będzie honorowana. W razie zniszczenia lub zgubienia Karta nie podlega wymianie.

§ 5

Karta jest wydawana w recepcjach Centrów Medycznych POLMED. Lista placówek znajduje się na stronie www.polmed.pl

§ 6

POLMED S.A. w wyjątkowych sytuacjach zastrzega sobie prawo do ewentualnych zmian w Karcie oraz regulaminie.


Pobierz ulotkę informacyjną:

Karta stałego pacjenta , wielkość pliku: 2.7 MB.