Zarząd

Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną, a naszym celem nadrzędnym jest zagwarantowanie Klientom dostępu do specjalistycznych świadczeń medycznych na wysokim poziomie. Szanujemy czas i zdrowie każdego Pacjenta.

Radosław szubert

Radosław Szubert

Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi. Absolwent Profesjonalnego Studium Menedżerskiego Zarządzania Służbą Zdrowia w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów, kurs dla Kandydatów Członków Rad Nadzorczych i kurs Controllingu w małym przedsiębiorstwie w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Wiedzę i doświadczenie zdobył pracując jako lekarz medycyny, m.in. w ZOZ w Starogardzie Gdańskim, a następnie we wspólnym, z Romualdem Magdoniem, przedsięwzięciu - POLMED.

Romuald magdon

Romuald Magdoń

Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku oraz studia MBA Strathclyde University Glasgow na Uniwersytecie Gdańskim oraz Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów. Posiada uprawnienia niezbędne do zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa. Ukończył również Profesjonalne Studium Menedżerskie Zarządzania Służbą Zdrowia w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów oraz kurs Controllingu w małym przedsiębiorstwie w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Wiedzę i doświadczenia zdobył pracując jako lekarz medycyny m.in. w ZOZ dla Szkół Wyższych, a następnie jako konsultant farmaceutyczny, specjalista ds. sprzedaży, produktu, w Eli Lilly International Corporation i Lilly Polska Sp. z o.o.